| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $40.31 / case (2.02 each) |
| 5 | $37.89 / case (1.89 each) |
| 10 | $36.68 / case (1.83 each) |

| Part No | BP241212UCP |
|---|---|
| Color | Kraft/Kraft |
| Item Weight | 1.31 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 24 x 12 x 12" |
| Case Pack | 20 ea |
| Case Weight | 26.24 lbs |
| Case Dimensions | 36 x 24 x 6 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Kraft Shipping Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | BP241212UCP |
|---|---|
| Color | Kraft/Kraft |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 61 cm |
| Width | 30.5 cm |