| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $93.71 / case (0.37 each) |
| 5 | $85.45 / case (0.34 each) |
| 10 | $82.69 / case (0.33 each) |
| 77 | $79.94 / case (0.32 each) |
| Pallet: 77 Cases Pallet Wt: 793 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | PD213_AW |
|---|---|
| Color | All White |
| Item Weight | 0.04 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 6 x 9" |
| Case Pack | 250 ea |
| Case Weight | 10.30 lbs |
| Case Dimensions | 9 x 6 x 20 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Cardboard Sheets? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | PD213_aw |
|---|---|
| Color | All White |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | E Flute |
| Length | 22.9 cm |
| Width | 15.2 cm |