| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $145.53 / case (2.91 each) |
| 5 | $104.74 / case (2.09 each) |
| 10 | $88.20 / case (1.76 each) |
| 36 | $64.50 / case (1.29 each) |
| Pallet: 36 Cases Pallet Wt: 461 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | UCP103_KCXT |
|---|---|
| Color | Kraft Xmas Tree Socks and Bells |
| Item Weight | 0.26 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 8 x 8 x 2¾" |
| Case Pack | 50 ea |
| Case Weight | 12.80 lbs |
| Case Dimensions | 24 x 19 x 6 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Holiday Mailer Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | UCP103_KCXT |
|---|---|
| Theme | Christmas |
| Color | Kraft Xmas Tree Socks and Bells |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 18.4 cm |
| Width | 19.7 cm |