| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $124.82 / case (2.50 each) |
| 5 | $118.59 / case (2.37 each) |
| 10 | $109.84 / case (2.20 each) |

| Part No | UCP183_WSPT |
|---|---|
| Color | White Top |
| Item Weight | 0.66 lbs |
| Wall Construction | Single Wall: 200#/ECT-32 |
| Dimensions | 12 x 12 x 6" |
| Case Pack | 50 ea |
| Case Weight | 32.90 lbs |
| Case Dimensions | 24 x 18 x 13 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Shipthrifty? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | UCP183_wSPT |
|---|---|
| Color | White Top |
| Type | Single Wall: 200#/ECT-32 |
| Length | 30.5 cm |
| Width | 30.5 cm |