| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $180.81 / case (1.81 each) |
| 5 | $167.58 / case (1.68 each) |
| 10 | $160.97 / case (1.61 each) |
| 18 | $155.45 / case (1.55 each) |
| Pallet: 18 Cases Pallet Wt: 535 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | UCP003_AB |
|---|---|
| Color | Black |
| Item Weight | 0.30 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 5 x 5 x 5" |
| Case Pack | 100 ea |
| Case Weight | 29.70 lbs |
| Case Dimensions | 22 x 17 x 17 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Reverse Tuck Corrugated Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | UCP003_ab |
|---|---|
| Color | Black |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | E Flute |
| Length | 12.7 cm |
| Width | 12.7 cm |