| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $49.34 / case (1.97 each) |
| 5 | $45.48 / case (1.82 each) |
| 10 | $43.55 / case (1.74 each) |
| 98 | $42.17 / case (1.69 each) |
| Pallet: 98 Cases Pallet Wt: 774 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | UCP130SGR |
|---|---|
| Color | Green/White |
| Item Weight | 0.32 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 8 x 8 x 4" |
| Case Pack | 25 ea |
| Case Weight | 7.90 lbs |
| Case Dimensions | 16 x 12 x 6 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Color Shipping Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | UCP130SGR |
|---|---|
| Theme | Color Outside White Inside |
| Color | Green/White |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 20.3 cm |
| Width | 20.3 cm |