| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $72.77 / case (1.46 each) |
| 5 | $67.25 / case (1.35 each) |
| 10 | $64.50 / case (1.29 each) |
| 40 | $62.30 / case (1.25 each) |
| Pallet: 40 Cases Pallet Wt: 440 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | ML344_WW |
|---|---|
| Color | All White |
| Item Weight | 0.22 lbs |
| Wall Construction | Deluxe Literature Mailers |
| Dimensions | 9 x 4 x 3" |
| Case Pack | 50 ea |
| Case Weight | 11.00 lbs |
| Case Dimensions | 23 x 18 x 6 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Deluxe Mailer Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | ML344_ww |
|---|---|
| Color | All White |
| Type | Deluxe Literature Mailers |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 22.9 cm |
| Width | 10.2 cm |