| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $68.63 / case (2.75 each) |
| 5 | $63.40 / case (2.54 each) |
| 10 | $60.64 / case (2.43 each) |
| 72 | $58.43 / case (2.34 each) |
| Pallet: 72 Cases Pallet Wt: 792 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | UCP141SGR |
|---|---|
| Color | Green/White |
| Item Weight | 0.44 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 9 x 9 x 6" |
| Case Pack | 25 ea |
| Case Weight | 11.00 lbs |
| Case Dimensions | 18 x 15 x 6 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Color Shipping Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | UCP141SGR |
|---|---|
| Theme | Color Outside White Inside |
| Color | Green/White |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 22.9 cm |
| Width | 22.9 cm |