| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $141.12 / case (2.82 each) |
| 5 | $130.10 / case (2.60 each) |
| 10 | $125.14 / case (2.50 each) |
| 23 | $121.28 / case (2.43 each) |
| Pallet: 23 Cases Pallet Wt: 501 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | ML342_DB |
|---|---|
| Color | Black |
| Item Weight | 0.44 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 9 x 7 x 4" |
| Case Pack | 50 ea |
| Case Weight | 21.80 lbs |
| Case Dimensions | 27 x 27 x 6 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Color Die-Cut Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | ML342_db |
|---|---|
| Color | Black |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 22.9 cm |
| Width | 17.8 cm |