| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $130.10 / case (0.52 each) |
| 5 | $121.28 / case (0.49 each) |
| 10 | $115.76 / case (0.46 each) |
| 24 | $113.01 / case (0.45 each) |
| Pallet: 24 Cases Pallet Wt: 859 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | PD19X10_AW |
|---|---|
| Color | All White |
| Item Weight | 0.14 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 19 x 10" |
| Case Pack | 250 ea |
| Case Weight | 35.80 lbs |
| Case Dimensions | 19 x 10 x 20 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Cardboard Sheets? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | PD19X10_aw |
|---|---|
| Color | All White |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | E Flute |
| Length | 48.3 cm |
| Width | 25.4 cm |