| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $94.82 / case (0.63 each) |
| 5 | $87.65 / case (0.58 each) |
| 10 | $84.35 / case (0.56 each) |
| 26 | $81.04 / case (0.54 each) |
| Pallet: 26 Cases Pallet Wt: 861 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | PD21X14_AW |
|---|---|
| Color | All White |
| Item Weight | 0.22 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 21 x 14" |
| Case Pack | 150 ea |
| Case Weight | 33.10 lbs |
| Case Dimensions | 21 x 14 x 13 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Cardboard Sheets? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | PD21X14_aw |
|---|---|
| Color | All White |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | E Flute |
| Length | 53.3 cm |
| Width | 35.6 cm |