| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $62.84 / case (1.26 each) |
| 5 | $58.43 / case (1.17 each) |
| 10 | $56.23 / case (1.12 each) |
| 30 | $54.02 / case (1.08 each) |
| Pallet: 30 Cases Pallet Wt: 780 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | PD29X24_AW |
|---|---|
| Color | All White |
| Item Weight | 0.52 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 29 x 24" |
| Case Pack | 50 ea |
| Case Weight | 26.00 lbs |
| Case Dimensions | 29 x 24 x 5 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Cardboard Sheets? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | PD29X24_aw |
|---|---|
| Color | All White |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | E Flute |
| Length | 73.7 cm |
| Width | 61 cm |