| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $70.56 / case (1.41 each) |
| 5 | $65.05 / case (1.30 each) |
| 10 | $62.30 / case (1.25 each) |
| 25 | $60.09 / case (1.20 each) |
| Pallet: 25 Cases Pallet Wt: 775 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | PD32X26_AW |
|---|---|
| Color | All White |
| Item Weight | 0.62 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 32 x 26" |
| Case Pack | 50 ea |
| Case Weight | 31.00 lbs |
| Case Dimensions | 32 x 26 x 5 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Cardboard Sheets? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | PD32X26_aw |
|---|---|
| Color | All White |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | E Flute |
| Length | 81.3 cm |
| Width | 66 cm |