| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $266.81 / case (1.33 each) |
| 5 | $246.96 / case (1.23 each) |
| 9 | $229.32 / case (1.15 each) |
| Pallet: 9 Cases Pallet Wt: 428 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | UCP004_AW |
|---|---|
| Color | All White |
| Item Weight | 0.24 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 6 x 4 x 6" |
| Case Pack | 200 ea |
| Case Weight | 47.60 lbs |
| Case Dimensions | 24 x 18 x 22 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Reverse Tuck Corrugated Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | UCP004_aw |
|---|---|
| Color | All White |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | E Flute |
| Length | 15.2 cm |
| Width | 10.2 cm |