| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $113.56 / case (4.54 each) |
| 5 | $105.29 / case (4.21 each) |
| 10 | $101.16 / case (4.05 each) |
| 18 | $97.85 / case (3.91 each) |
| Pallet: 18 Cases Pallet Wt: 423 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | UCP067_BLK_IN |
|---|---|
| Color | Kraft/Black |
| Item Weight | 0.94 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 12 x 12 x 6" |
| Case Pack | 25 ea |
| Case Weight | 23.50 lbs |
| Case Dimensions | 38 x 25 x 6 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Color Mailer Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | UCP067_Blk_In |
|---|---|
| Theme | Color Inside Kraft Outside |
| Color | Kraft/Black |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 30.5 cm |
| Width | 30.5 cm |