| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $78.28 / case (1.57 each) |
| 5 | $72.22 / case (1.44 each) |
| 10 | $69.46 / case (1.39 each) |
| 26 | $67.25 / case (1.35 each) |
| Pallet: 26 Cases Pallet Wt: 598 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | PD33X18_BL |
|---|---|
| Color | Blue/White |
| Item Weight | 0.46 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 33 x 18" |
| Case Pack | 50 ea |
| Case Weight | 23.00 lbs |
| Case Dimensions | 33 x 18 x 6 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Cardboard Sheets? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | PD33X18_Bl |
|---|---|
| Color | Blue/White |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 83.8 cm |
| Width | 45.7 cm |