| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $117.97 / case (2.36 each) |
| 5 | $109.15 / case (2.18 each) |
| 10 | $105.29 / case (2.11 each) |
| 26 | $101.43 / case (2.03 each) |
| Pallet: 26 Cases Pallet Wt: 463 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | UCP094_BL |
|---|---|
| Color | Blue/White |
| Item Weight | 0.36 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 12 x 8 x 2¾" |
| Case Pack | 50 ea |
| Case Weight | 17.80 lbs |
| Case Dimensions | 26 x 25 x 6 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Color Mailer Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | UCP094_Bl |
|---|---|
| Theme | Color Outside White Inside |
| Color | Blue/White |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 30.5 cm |
| Width | 20.3 cm |