| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $98.68 / case (3.95 each) |
| 5 | $91.51 / case (3.66 each) |
| 10 | $88.20 / case (3.53 each) |
| 28 | $85.17 / case (3.41 each) |
| Pallet: 28 Cases Pallet Wt: 591 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | UCP187_BL |
|---|---|
| Color | Blue/White |
| Item Weight | 0.84 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 12 x 12 x 10" |
| Case Pack | 25 ea |
| Case Weight | 21.10 lbs |
| Case Dimensions | 24 x 22 x 7 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Color Shipping Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | UCP187_Bl |
|---|---|
| Theme | Color Outside White Inside |
| Color | Blue/White |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 30.5 cm |
| Width | 30.5 cm |