| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $181.91 / case (0.36 each) |
| 5 | $170.89 / case (0.34 each) |
| 10 | $165.38 / case (0.33 each) |
| 27 | $154.35 / case (0.31 each) |
| Pallet: 27 Cases Pallet Wt: 575 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | UCP213 |
|---|---|
| Color | Kraft/Kraft |
| Item Weight | 0.04 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 6 x 9" |
| Case Pack | 500 ea |
| Case Weight | 21.30 lbs |
| Case Dimensions | 24 x 18 x 22 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Cardboard Sheets? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | UCP213 |
|---|---|
| Color | Kraft/Kraft |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 15.2 cm |
| Width | 22.9 cm |