| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $65.60 / case (1.31 each) |
| 5 | $60.64 / case (1.21 each) |
| 10 | $57.89 / case (1.16 each) |
| 31 | $55.68 / case (1.11 each) |
| Pallet: 31 Cases Pallet Wt: 456 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | ML304_KRE |
|---|---|
| Color | Kraft/Kraft |
| Item Weight | 0.29 lbs |
| Wall Construction | Deluxe Literature Mailers |
| Dimensions | 5 x 5 x 4" |
| Case Pack | 50 ea |
| Case Weight | 14.70 lbs |
| Case Dimensions | 25 x 24 x 7 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Deluxe Mailer Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | ML304_KRE |
|---|---|
| Color | Kraft/Kraft |
| Type | Deluxe Literature Mailers |
| Flute Type | E Flute |
| Length | 12.7 cm |
| Width | 12.7 cm |