| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $54.58 / case (1.09 each) |
| 5 | $50.17 / case (1.00 each) |
| 10 | $47.96 / case (0.96 each) |
| 61 | $46.31 / case (0.93 each) |
| Pallet: 61 Cases Pallet Wt: 451 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | ML339_KRE |
|---|---|
| Color | Kraft/Kraft |
| Item Weight | 0.15 lbs |
| Wall Construction | Deluxe Literature Mailers |
| Dimensions | 8 x 4 x 2" |
| Case Pack | 50 ea |
| Case Weight | 7.40 lbs |
| Case Dimensions | 19 x 17 x 7 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Deluxe Mailer Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | ML339_KRE |
|---|---|
| Color | Kraft/Kraft |
| Type | Deluxe Literature Mailers |
| Flute Type | E Flute |
| Length | 20.3 cm |
| Width | 10.2 cm |