| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $124.58 / case (0.50 each) |
| 5 | $115.76 / case (0.46 each) |
| 10 | $110.25 / case (0.44 each) |
| 41 | $107.50 / case (0.43 each) |
| Pallet: 41 Cases Pallet Wt: 869 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | PD292_G |
|---|---|
| Color | Green/White |
| Item Weight | 0.08 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 12 x 9" |
| Case Pack | 250 ea |
| Case Weight | 21.20 lbs |
| Case Dimensions | 12 x 9 x 20 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Cardboard Sheets? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | PD292_g |
|---|---|
| Color | Green/White |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 30.5 cm |
| Width | 22.9 cm |