| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $99.23 / case (0.66 each) |
| 5 | $90.96 / case (0.61 each) |
| 10 | $87.65 / case (0.58 each) |
| 36 | $84.35 / case (0.56 each) |
| Pallet: 36 Cases Pallet Wt: 886 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | PD21X10_EG |
|---|---|
| Color | Green/White |
| Item Weight | 0.16 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 21 x 10" |
| Case Pack | 150 ea |
| Case Weight | 24.60 lbs |
| Case Dimensions | 21 x 10 x 13 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Cardboard Sheets? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | PD21X10_eg |
|---|---|
| Color | Green/White |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 53.3 cm |
| Width | 25.4 cm |