| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $59.54 / case (1.19 each) |
| 5 | $54.58 / case (1.09 each) |
| 10 | $52.92 / case (1.06 each) |
| 39 | $50.72 / case (1.01 each) |
| Pallet: 39 Cases Pallet Wt: 815 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | PD30X18_EG |
|---|---|
| Color | Green/White |
| Item Weight | 0.42 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 30 x 18" |
| Case Pack | 50 ea |
| Case Weight | 20.90 lbs |
| Case Dimensions | 30 x 18 x 5 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Cardboard Sheets? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | PD30X18_eg |
|---|---|
| Color | Green/White |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 76.2 cm |
| Width | 45.7 cm |