| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $76.63 / case (3.07 each) |
| 5 | $71.12 / case (2.84 each) |
| 10 | $68.08 / case (2.72 each) |
| 49 | $65.88 / case (2.64 each) |
| Pallet: 49 Cases Pallet Wt: 583 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | UCP170_GR |
|---|---|
| Color | Green/White |
| Item Weight | 0.48 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 12 x 9 x 5" |
| Case Pack | 25 ea |
| Case Weight | 11.90 lbs |
| Case Dimensions | 21 x 14 x 7 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Color Shipping Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | UCP170_Gr |
|---|---|
| Theme | Color Outside White Inside |
| Color | Green/White |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 30.5 cm |
| Width | 22.9 cm |