| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $108.05 / case (4.32 each) |
| 5 | $48.78 / case (1.95 each) |
| 10 | $46.86 / case (1.87 each) |
| 27 | $45.20 / case (1.81 each) |
| Pallet: 27 Cases Pallet Wt: 405 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | UCP075_MBW |
|---|---|
| Color | White Mothers Day Print 1 |
| Item Weight | 0.60 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 12 x 12 x 4" |
| Case Pack | 25 ea |
| Case Weight | 15.00 lbs |
| Case Dimensions | 30 x 21 x 6 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Holiday Mailer Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | UCP075_mbw |
|---|---|
| Theme | Mothers Day |
| Color | White Mothers Day Print 1 |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 30.5 cm |
| Width | 30.5 cm |