| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $92.61 / case (1.85 each) |
| 5 | $84.89 / case (1.70 each) |
| 10 | $81.59 / case (1.63 each) |
| 21 | $78.83 / case (1.58 each) |
| Pallet: 21 Cases Pallet Wt: 613 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | PD29X26_OR |
|---|---|
| Color | Orange/White |
| Item Weight | 0.58 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 29 x 26" |
| Case Pack | 50 ea |
| Case Weight | 29.20 lbs |
| Case Dimensions | 29 x 26 x 6 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Cardboard Sheets? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | PD29X26_Or |
|---|---|
| Color | Orange/White |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 73.7 cm |
| Width | 66 cm |