| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $88.20 / case (1.76 each) |
| 5 | $82.14 / case (1.64 each) |
| 10 | $78.83 / case (1.58 each) |
| 34 | $76.07 / case (1.52 each) |
| Pallet: 34 Cases Pallet Wt: 459 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | ML303_PI |
|---|---|
| Color | Pink/White |
| Item Weight | 0.27 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 5 x 4 x 4" |
| Case Pack | 50 ea |
| Case Weight | 13.50 lbs |
| Case Dimensions | 23 x 21 x 6 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Color Mailer Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | ML303_Pi |
|---|---|
| Theme | Color Outside White Inside |
| Color | Pink/White |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 12.7 cm |
| Width | 10.2 cm |