| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $78.28 / case (1.57 each) |
| 5 | $71.66 / case (1.43 each) |
| 10 | $68.91 / case (1.38 each) |
| 26 | $66.71 / case (1.33 each) |
| Pallet: 26 Cases Pallet Wt: 590 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | PD39X15_PU |
|---|---|
| Color | Purple/White |
| Item Weight | 0.45 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 39 x 15" |
| Case Pack | 50 ea |
| Case Weight | 22.70 lbs |
| Case Dimensions | 39 x 15 x 6 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Cardboard Sheets? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | PD39X15_Pu |
|---|---|
| Color | Purple/White |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 99.1 cm |
| Width | 38.1 cm |