| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $66.15 / case (2.65 each) |
| 5 | $61.47 / case (2.46 each) |
| 10 | $58.71 / case (2.35 each) |
| 37 | $56.78 / case (2.27 each) |
| Pallet: 37 Cases Pallet Wt: 547 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | UCP256_W |
|---|---|
| Color | White/Kraft |
| Item Weight | 0.59 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 12 x 10 x 8" |
| Case Pack | 25 ea |
| Case Weight | 14.78 lbs |
| Case Dimensions | 22 x 18 x 7 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Multi Depth Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | UCP256_w |
|---|---|
| Color | White/Kraft |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 30.5 cm |
| Width | 25.4 cm |