| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $92.61 / case (1.85 each) |
| 5 | $84.89 / case (1.70 each) |
| 10 | $81.59 / case (1.63 each) |
| 23 | $78.83 / case (1.58 each) |
| Pallet: 23 Cases Pallet Wt: 442 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | ML356_W |
|---|---|
| Color | White/Kraft |
| Item Weight | 0.38 lbs |
| Wall Construction | Deluxe Literature Mailers |
| Dimensions | 16 x 4 x 4" |
| Case Pack | 50 ea |
| Case Weight | 19.20 lbs |
| Case Dimensions | 34 x 21 x 6 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Deluxe Mailer Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | ML356_w |
|---|---|
| Color | White/Kraft |
| Type | Deluxe Literature Mailers |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 40.6 cm |
| Width | 10.2 cm |