| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $297.68 / case (1.19 each) |
| 5 | $275.63 / case (1.10 each) |
| 10 | $264.60 / case (1.06 each) |
| 11 | $253.58 / case (1.01 each) |
| Pallet: 11 Cases Pallet Wt: 419 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | UCP010 |
|---|---|
| Color | Kraft/Kraft |
| Item Weight | 0.15 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 3 x 3 x 10" |
| Case Pack | 250 ea |
| Case Weight | 38.10 lbs |
| Case Dimensions | 24 x 18 x 22 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on SBS & Cardboard Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | UCP010 |
|---|---|
| Color | Kraft/Kraft |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | E Flute |
| Length | 7.6 cm |
| Width | 7.6 cm |