| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $127.89 / case (2.56 each) |
| 5 | $118.52 / case (2.37 each) |
| 10 | $114.11 / case (2.28 each) |
| 22 | $110.25 / case (2.21 each) |
| Pallet: 22 Cases Pallet Wt: 469 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | ML335_BK |
|---|---|
| Color | Black/Kraft |
| Item Weight | 0.43 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 8 x 8 x 4" |
| Case Pack | 50 ea |
| Case Weight | 21.30 lbs |
| Case Dimensions | 29 x 26 x 6 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Color Die-Cut Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | ML335_bk |
|---|---|
| Color | Black/Kraft |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 20.3 cm |
| Width | 20.3 cm |