| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $71.66 / case (1.43 each) |
| 5 | $65.60 / case (1.31 each) |
| 10 | $62.84 / case (1.26 each) |
| 59 | $60.64 / case (1.21 each) |
| Pallet: 59 Cases Pallet Wt: 596 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | ML327_HT |
|---|---|
| Color | Hearts |
| Item Weight | 0.20 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 7 x 4 x 3" |
| Case Pack | 50 ea |
| Case Weight | 10.10 lbs |
| Case Dimensions | 21 x 18 x 5 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Holiday Mailer Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | ML327_ht |
|---|---|
| Theme | Hearts |
| Color | Hearts |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | E Flute |
| Length | 17.8 cm |
| Width | 10.2 cm |