| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $87.37 / case (3.49 each) |
| 5 | $81.04 / case (3.24 each) |
| 10 | $78.00 / case (3.12 each) |
| 36 | $75.53 / case (3.02 each) |
| Pallet: 36 Cases Pallet Wt: 590 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | UCP182_PU |
|---|---|
| Color | Purple/White |
| Item Weight | 0.66 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 12 x 12 x 5" |
| Case Pack | 25 ea |
| Case Weight | 16.40 lbs |
| Case Dimensions | 24 x 17 x 7 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Color Shipping Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | UCP182_Pu |
|---|---|
| Theme | Color Outside White Inside |
| Color | Purple/White |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | B Flute |
| Length | 30.5 cm |
| Width | 30.5 cm |