| Case Quantity | Price |
|---|---|
| 1 | $170.89 / case (3.42 each) |
| 5 | $157.11 / case (3.14 each) |
| 10 | $150.50 / case (3.01 each) |
| 18 | $145.53 / case (2.91 each) |
| Pallet: 18 Cases Pallet Wt: 626 lbs | * leadtimes may vary |

| Part No | UCP072_TR |
|---|---|
| Color | Terrazzo |
| Item Weight | 0.70 lbs |
| Wall Construction | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Dimensions | 16 x 12 x 4" |
| Case Pack | 50 ea |
| Case Weight | 34.80 lbs |
| Case Dimensions | 34 x 21 x 9 Inch |
| Note | Custom printing & sizes available. Call for details. |
Looking for bulk pricing on Holiday Mailer Boxes? Email us or call (201)-975-6272 to get a quote today!
| Part No. | UCP072_tr |
|---|---|
| Theme | Terrazzo |
| Color | Terrazzo |
| Type | 200#/ECT-32 Single Wall |
| Flute Type | E Flute |
| Length | 40.6 cm |
| Width | 30.5 cm |